Dopravní hřiště

Pro děti budeme mít na místě připravené dopravní hřiště, včetně policistů z dopravního oddělení. Vyzkoušení si jízdy v provozu, poznávání dopravních značek, první pomoc, vymalovávání křižovatek apod.
V jedné stopě - projekt dopravní prevence zaměřený na bezpečnost cyklistů v silničním provozu. V rámci doprovodného programu bude dětem zábavnou formou podána osvěta, jak se chovat v silničním provozu. Skvělá možnost se naučit a vyzkoušet si vše potřebné pro život cyklisty v provozu.

Přijede Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý

Na naše dětské závody přijede i největší osobnost tohoto sportu. Mistr světa, Olympijský vítěz, vítěz Světového poháru,... prostě ten, který vyhrál vše, co se vyhrát dalo. Jára pro děti uspořádá autogramiádu, děti se s ním budou moci vyfotit atd. I pro spoustu rodičů, věříme, bude tato příležitost zážitkem.

Mediální partner našich závodů

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme se dohodli s Hitrádiem Orion, jako mediálním partnerem našich závodů. Ne jen, že o našich závodech uslyšíte právě v tomto rádiu, ale i v místě závodu Hitrádio Orion připraví pro děti spoustu zábavy se svým promotýmem. Zároveň bude naše závody provázet slovem, stejně jako v předchozích dvou ročnících, moderátor Radek Erben, též vášnivý cyklista.

Partneři závodu

Hlavní partneři

ČS
Ostrava
 

Partneři

biko 110
fd 250
od 110
 

 

ess 250
spec 250
nutr 250
 

 

lavi 110
cream 250
 

 

Mediální partner

orion 250